UPSD3334D-40U6
UPSD3334D-40U6
STMicroelectronics
8-bit Microcontrollers (MCU) 256K Flash 8K SRAM
Data Sheet
Negotiable
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
uPSD3212A
uPSD3212A
Other
Data Sheet
Negotiable
UPSD3212A-40T6
UPSD3212A-40T6
STMicroelectronics
8-bit Microcontrollers (MCU) Flash Programmable System Devices
UPSD3212A-40U6
UPSD3212A-40U6
UPSD3212C-40U6
UPSD3212C-40U6
8-bit Microcontrollers (MCU) 5.0V 512K 40MHz
uPSD3212CV
uPSD3212CV
Other
UPSD3212CV-24T6
UPSD3212CV-24T6
8-bit Microcontrollers (MCU) 3.0V 512K 24MHz